Guvernérka Hochul oznamuje v New Yorku schválení prvních licencí na pěstování konopí k rekreačním potřebám

Guvernérka Hochul oznamuje v New Yorku schválení prvních licencí na pěstování konopí k rekreačním potřebám

Guvernérka Kathy Hochul dnes oznámila, že Rada pro kontrolu konopí schválila 52 licencí pro pěstitele konopí pro dospělé a to v celém státě New York. Toto jsou první licence pro konopí pro dospělé udělené ve státě New York a podporují iniciativu Seeding Opportunity Initiative .

52 schválených licencí byli vybrány z více než 150, které byly předloženy Úřadu pro správu konopí (OCM) po otevření online aplikačního portálu 15. března. OCM bude i nadále průběžně přezkoumávat žádosti a bude pracovat na tom, aby je co nejrychleji dostalo ke schválení představenstvu. Seznam dnes schválených licencí je k dispozici zde . V únoru guvernérka Hochul podepsala legislativu vytvářející licence pro podmíněné kultivátory konopí .  

“Newyorské farmy byly páteří ekonomiky našeho státu již před Americkou revolucí a nyní budou farmy v New Yorku středem konopného průmyslu v zemi,” řekl guvernérka Hochul. „Jsem hrdá na to, že mohu v New Yorku oznámit první licence na pěstování konopí pro dospělé, a jsem hrdý na práci, kterou Office of Cannabis Management a Rada pro kontrolu konopí odvádějí.

“První konopný produkt na policích výdejen bude pocházet od tvrdě pracujících rodinných farmářů v NY, nikoli od korporací mimo stát,” oznámila rada na Twitteru.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Nejnovější z ekonomiky

Nejnovější galerie

Top Authors

Ze světa