Lucemburští delegáti navštívili zařízení na výrobu léčebné konopí v Portugalsku

Lucemburští delegáti navštívili zařízení na výrobu léčebné konopí v Portugalsku

Společnost Tilray Medical nedávno přivítala delegaci lucemburské vlády na její návštěvě v evropském kampusu společnosti v Portugalsku.

V říjnu 2021 byla globální konopná společnost Tilray ministerstvem zdravotnictví jmenována dodavatelem konopných produktů pro lucemburský program léčebného konopí.

Pro tento program Tilray dodává řadu svých farmaceutických produktů z lékařského konopí, včetně extraktů a sušených květů s různými úrovněmi THC a CBD pro pacienty s řadou zdravotních problémů.

Nedávná návštěva zařízení na pěstování a výrobu léčebného konopí EU-GMP společnosti Tilray byla zorganizována, aby lucemburská delegace získala přímý pohled na produkci společnosti Tilray v Portugalsku.

Výkonný ředitel společnosti Tilray pro Evropu, Sascha Mielcarek, uvedl: „Je nám ctí hostit delegaci lucemburského ministerstva zdravotnictví v našem nejmodernějším zařízení pro konopí v Cantanhede v Portugalsku. 

„Poptávka po legalizaci konopí v Evropě rychle roste a my jsme neuvěřitelně hrdí na to, že můžeme pacientům v Lucembursku a po celém světě poskytovat vysoce kvalitní produkty z lékařského konopí, na které spoléhají, a ve formátech, které preferují.“

V delegaci byli: Paulette Lenert, místopředsedkyně vlády a ministryně zdravotnictví Lucemburska; JE Conrad Bruch, velvyslanec Lucemburska v Portugalsku; Alain Origer, národní protidrogový koordinátor; Laura Valli, koordinátorka pro mezinárodní záležitosti; Bob Lessel, oddělení sociálního zdraví; a Sven Back, Oddělení narkotik a léčebného konopí.

V době oznámení, že Tilray bude působit jako dodavatel pro lucemburský program léčebného konopí, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Tilray, Irwin Simon uvedl, že společnost věří, že její růstový potenciál v Evropské unii představuje příležitost ve výši 1 miliardy dolarů, a poznamenal, že: Jsme hrdí na to, že budujeme tuto bezkonkurenční globální platformu, a budeme se i nadále zasazovat o přístup pacientů v Evropě a zemích po celém světě.“

Společnost Tilray byla první, kdo v roce 2016 úspěšně vyvážel léčebné konopí ze Severní Ameriky a dovážel produkty z léčebného konopí do EU, a její značkové produkty z léčebného konopí jsou nyní dostupné ve 20 zemích po celém světě, protože firma pokračuje v rozšiřování své působnosti v Evropě.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Nejnovější z ekonomiky

Nejnovější galerie

Top Authors

Ze světa