Americký Kongres prosazuje v nových zákonech ochranu pro-sportovců před postihem za marihuanu

Americký Kongres prosazuje v nových zákonech ochranu pro-sportovců před postihem za marihuanu

Zákonodárci amerického Kongresu zahrnuli nový oddíl spolu s nesčetnými dalšími ustanoveními o marihuaně do legislativy týkající se rozpočtových prostředků, která se vztahuje na financování fiskálního roku 2023 pro několik federálních agentur.

Konopí nebylo nikdy dostupnější. Vzhledem k tomu, že její popularita prudce stoupá, mnoho profesionálních sportovců se otevřeně vyjádřilo ohledně užívání marihuany.

Megan Rapinoe, zlatá olympijská medailistka, dvojnásobná mistryně světa ve fotbale žen a 2019 FIFA Women’s World Player of the Year  pro Benzinga dříve řekla  , že se pustila do konopí při hledání „zdravější, přirozenější možnosti pro léčbu bolesti, podporu spánku. relaxaci při létání a celkovému zotavení.”

Zdá se však, že mnoho jejích kolegů bylo penalizováno za užívání konopí, včetně americké sprinterky Sha’Carri Richardsonové, která se v roce 2021 dostala do mezinárodních titulků poté, co byla na měsíc suspendována za pozitivní test na THC.

Krok vedoucích představitelů sněmovního výboru pro dotace má za cíl přimět mezinárodní úředníky, aby „změnili způsob zacházení s konopím“, protože se snaží ukončit praxi vylučování sportovců ze soutěže poté, co byli pozitivně testováni na konopí.

Nedávno zveřejněné výdajové účty a připojené zprávy se týkají výdajových balíčků pro finanční služby a veřejnou správu (FSGG), jakož i ministerstva práce a zdravotnictví a sociálních služeb (HHS) a školství.

Nyní výbor naléhá na Americkou antidopingovou agenturu (USADA), která řídí antidopingový program pro všechny sporty uznané americkým olympijským a paralympijským výborem, aby přijala opatření.

„Výbor vybízí USADA, aby podpořila další výzkum účinků konopí na sportovní výkon, včetně toho, zda užívání marihuany během soutěžního období přináší účinky zvyšující výkon, a aby se zapojila do úsilí o změnu toho, jak se s konopím zachází v rámci Světového Seznamu zakázaných látek dopingového kodexu a Světové antidopingové agentury,“ stojí ve zprávě výboru.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Nejnovější z ekonomiky

Nejnovější galerie

Top Authors

Ze světa