Yahoo.com: 5 měst kde je Cannabis nejlevnější na světě!

Yahoo.com: 5 měst kde je Cannabis nejlevnější na světě!

V tomto článku budeme diskutovat o 5 městech s nejlevnější marihuanou na světě. Pokud se chcete podívat na naši podrobnou analýzu míst kde je Cannabis na světě legální vč. globálního Cannabis průmyslu, začínajícím farmaceutickým průmyslem založeným na cannabis a zájmu velkých farmaceutických firem vč. vzestupu Cannabis elektronického obchodu, zamiřte do Yahoo.com: Top 20 zemí, kde je Cannabis legální 2023.

5. São Paulo, Brazílie 

Cena marihuany za gram: 6,6 $

V současnosti Brazílie povoluje prodej a výrobu Cannabis produktů, nicméně společnosti musí klíčové aktivní složky dovážet. Brazílie zakázala pěstování Cannabis sativa L, rostliny, ze které se vše vyrábí. 

Výzkumníci a konopné firmy uvedli, že tropické klima Brazílie je ideální pro to, aby se stala předním globálním dodavatelem. Zastánci tvrdí, že zákaz domácího pěstování zvyšuje konečné náklady na léky pro spotřebitele, kteří se musí spoléhat na dovoz. 

4. Kábul, Afghánistán

Cena marihuany za gram: 6,3 $

V Afghánistánu je nezákonné Cannabis užívat, prodávat nebo kupovat. Rostlina tam však roste po staletí a obchod s konopím zůstává trvalou součástí afghánské kultury a převážně neformální ekonomiky.

Každý rok se v Afghánistánu vypěstuje 10 000 až 24 000 hektarů Cannabis, přičemž hlavní pěstování je v 17 ze 34 provincií. 

3. Vancouver, Kanada 

Cena marihuany za gram: 6,2 $

V Britské Kolumbii tržby za legální Cannabis vzrostly v první polovině roku 2022 na 314,5 milionu dolarů, což je více než 24 % z téměř 253,8 milionu dolarů, které Britští Kolumbijci utratili za legální Cannabis ve stejném období roku 2021. 

Nedávný průzkum dodal větší váhu teorii, že legální trh v celé Kanadě zasahuje do toho nelegálního. 48 % dotázaných Kanaďanů užívajících Cannabis zakoupilo všechny své produkty u legálních prodejců. 

2. Bangalore, Indie

Cena marihuany za gram: 6 USD

Cannabis je v Indii nezákonný, nicméně jeho prevalence je pozoruhodná napříč sociálním a duchovním prostředím země. Nejčastěji používanou formou konopí v Indii je bhang, který se používá k výrobě „Thandai“ – mléčného koktejlu s konopnými semeny a listy. V jihoasijské zemi je 27 milionů Cannabis uživatelů a dalších 16 milionů Indů užívá nelegální Cannabis produkty. 

1. Montreal, Kanada

Cena marihuany za gram: 5,9 $

Existuje několik důvodů, proč je tráva v Kanadě tak levná. Za prvé, Země javorového listu má vyšší výrobní kapacitu pro Cannabis než USA. Zadruhé kanadská vláda pracuje na tom, aby byl plevel pro své občany dostupnější. A za třetí, mezi prodejci je v Kanadě větší konkurence než ve Spojených státech. S 5,9 dolary za gram je Montreal městem s nejlevnější marihuanou na světě 


Dr. GrowMan
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Nejnovější z ekonomiky

Nejnovější galerie

Top Authors

Ze světa