Král králů ? Vaporizer Volcano !

Král králů ? Vaporizer Volcano !

Vaporizéry jsou mnohem efektivnější, pokud jde o co nejlepší využití bylin. Vaporizéry jsou v tomto ohledu o 30 – 40 procent účinnější než kouření. To znamená, že k dosažení stejného účinku jako při kouření, je zapotřebí menší množství bylin.

Pro koho je Volcano Hybrid určen?

Pro ty, kteří hledají to nejlepší v oblasti stolové vaporizace, stojí nový Volcano Hybrid rozhodně za zvážení. Uvnitř tohoto nového modelu můžete najít tu nejvyspělejší dostupnou technologii nahřívání, která přispěla ke zlepšení jak v čase potřebném na nahřátí, tak i v kvalitě páry. Volcano Hybrid je určen pro ty, kteří berou vapování vážně a chtějí si koupit vaporizér, který jim vydrží celá desetiletí.

Prémiový design

Volcano Hybrid je vyráběn výhradně v Německu z materiálů nejvyšší dostupné kvality, co dělá jeho vzhled i zážitek z jeho užívání luxusním. Jeho elegantní digitální displej obsahuje moderní ovládací panel, který zobrazuje přesnou teplotu v reálném čase během celého vašeho posezení. Co je ještě lepší, všechna tlačítka fungují na dotek a nevyžadují stisknutí, co dodává vaporizéru další výhodu nad ostatními.

Optimální kvalita páry

Jak tomu bylo i u jeho předchůdců, i pro Volcano Classic je jednou z priorit tvorba páry s maximální kvalitou a chutí – a v tomto ohledu určitě nezklame! Jeho nový rotační systém hadičky vám umožní přesně se rozhodnout, kolik páry chcete vdechnout, co vám poskytuje ultimátní flexibilitu a kontrolu nad vaším zážitkem. K vaporizéru je také přibalen tradiční balonkový systém Easy Valve, takže máte na výběr z několika způsobů inhalace.

Praktické ovládání aplikace

Volcano Hybrid má také aplikaci, která je kompatibilní jak s iOS, tak i s Android zařízeními. Jediné co potřebujete, je funkční Bluetooth připojení a můžete začít! Aplikace vám umožňuje jednoduše měnit nastavení vaporizéru bez toho, abyste se jej museli skutečně dotknout, co znamená, že můžete celé vaše posezení ovládat prostřednictvím vašeho smartphonu. Aplikace vám také umožňuje upravování inteligentních pracovních toků, které ovládají teplotu a pumpování v různě načasovaných intervalech.

Rychlejší čas nahřívání

Díky lepšímu hardware vybavení nabízí Volcano Hybrid ještě rychlejší čas nahřívání než předešlé modely a dokáže se plně nahřát na vámi požadovanou teplotu do 40 sekund. Díky novému, zabudovanému teplotnímu výměníku ve tvaru dvojité spirály je takové rychlé nahřívání možné, co znamená, že už nikdy nebudete muset dlouho čekat na začátek vašeho posezení.

Záruka

Všechny Volcano Hybrid vaporizéry, které jsou prodávány MagicVaporizers, autorizovaným distributorem Storz & Bickel produktů, jsou autentické a vztahuje se na ně 3-letá záruka, omezená na běžné používání.

Dr. GrowMan
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Nejnovější z ekonomiky

Nejnovější galerie

Top Authors

Ze světa