Top 10 vaporizérů za rok 2021

Top 10 vaporizérů za rok 2021

V roce 2021 jste na trhu mohli zaznamenat několik zajímavých vaporizérů. Pokusili jsme se všechny shrnout do praktického seznamu. Naleznete v něm jak zbrusu nové přístroje, tak populární kousky, které prošly určitými vylepšeními. Níže naleznete náš výběr těch nejlepších vaporizérů roku 2021. 1. PAX 3 PAX 3 se v seznamech těch „nejlepších“ objevuje opakovaně, a to z dobrého

V roce 2021 jste na trhu mohli zaznamenat několik zajímavých vaporizérů. Pokusili jsme se všechny shrnout do praktického seznamu. Naleznete v něm jak zbrusu nové přístroje, tak populární kousky, které prošly určitými vylepšeními. Níže naleznete náš výběr těch nejlepších vaporizérů roku 2021.

1. PAX 3

PAX 3 se v seznamech těch „nejlepších“ objevuje opakovaně, a to z dobrého důvodu. Je určen pro vaporizaci bylin i koncentrátů a je to jedno z nejvíce nenápadných zařízení. Snadno se vejde do kapsy nebo do tašky a díky svému elegantnímu designu nevzbudí žádné podezření. Snad jen závist.

Prodává se jako kompletní sada i se speciálním víčkem komory na bylinky, s jehož využitím snížíte její kapacitu o 50 %. Díky tomu je PAX 3 ideálním vaporizérem pro ty, kteří chtějí mikrodávky. Pokud jste milovníky extraktu, sada Complete Kit nabízí také vložku pro koncentrát. Pokud chcete, aby vám bylinky nebo koncentráty vydržely, určitě se vám bude hodit. Pokud hledáte cenově dostupnější variantu, můžete zvolit pouze zařízení, které obsahuje vše, co potřebujete k vaporizaci vašich oblíbených bylin.

Velkou předností je skvělá mobilní aplikace, díky níž si můžete vapování snadno přizpůsobit a upravit preferovaná nastavení. Aplikace PAX se neustále aktualizuje, což zajišťuje optimální zážitek za všech okolností.

2. Storz & Bickel Mighty

Vaporizér Mighty od společnosti Storz & Bickel je jedním z vaporizérů, které se do seznamů nejlepších přenosných vaporizérů dostávají opakovaně. V top 10 zůstává z mnoha důvodů, přičemž tím největším je jeho všestrannost. Mighty je přenosný přístroj, který lze stejně dobře využít i jako stolní vaporizér.

Jasný LED displej vaporizéru Mighty poskytuje všechny potřebné informace týkající se nastavení a aktuální teploty i stavu baterie. Jedná se o snadno ovladatelné zařízení, které dá uživateli vědět vibrací, jakmile je připraveno k použití.

3. DynaVap VapCap 2020 M

Seznam 10 nejlepších vaporizérů by nebyl úplný bez DynaVap VapCap a dle našeho názoru na podobných seznamech zůstane ještě mnoho let. Je to jediný vaporizér využívající otevřený plamen, který se do letošního seznamu dostal, ale rozhodně si mezi ostatními, baterií poháněnými vaporizéry, vede velmi dobře.

Protože DynaVap VapCap 2020 M nespoléhá na složitou elektroniku, je to jeden z cenově nejdostupnějších vaporizérů, které na trhu naleznete. K provozu potřebujete pouze zapalovač a kdykoli máte k dispozici vaporizér, který je připravený prakticky okamžitě.

DynaVap VapCap 2020 M je určen pro vaporizaci bylin i koncentrátů a odborníci jej chválí jako dokonalé zařízení pro ty, kteří se soustředí na chuť. Pokud vám jde především o ni a hledáte zařízení, které zaručí okamžité vapování, zřejmě neexistuje vaporizér, který by vašim přáním vyhovoval lépe.

4. Storz & Bickel Volcano Hybrid

Volcano Hybrid od společnosti Storz & Bickel je bezpochyby nejlepší stolní vaporizér na trhu. Hybrid stále staví na základech, které byly položeny modelem Volcano Classic, nabízí ale možnost vapování přes balónek i hadičku.

Použití vaporizéru Volcano Hybrid je tak jednoduché, jak jen může být. Stačí naplnit komoru, zvolit preferovanou teplotu, zapnout ventilátor a je to! Jediné, o čem musíte rozhodnout sami, je způsob konzumace vytvořené páry.

Volcano Hybrid se nazývá Hybrid z určitého důvodu. Uživatel má na výběr mezi vapováním přímo přes hadičku, nebo „zachytáváním“ páry do odnímatelného balónku. S tímto balónkem lze páru v klidu inhalovat, zcela odděleně od procesu vaporizace. Díky tomu je tento způsob ideální pro vapování ve společnosti!

5. Boundless CFX

Dalším vaporizérem, který se mezi těmi nejlepšími objevuje opakovaně, je Boundless CFX. Důvodem je, že se jedná o pravděpodobně nejlepší zařízení při porovnání cena/výkon.

Velká a výkonná baterie se postará o pořádná oblaka plná páry. Její výhodou je také to, že si Boundless CFX můžete vzít s sebou na delší cesty, aniž byste se museli obávat, že mu dojde šťáva.

Boundless CFX je jedním z nejodolnějších vaporizérů na trhu. Díky pevnému pouzdru bez potíží vydrží jeden nebo dva nárazy. Pokud žijete aktivním životním stylem v přírodě a hledáte vhodné zařízení, vřele můžeme Boundless CFX doporučit.

6. Storz & Bickel Crafty+

Crafty+ je jedním ze dvou vaporizérů na letošním seznamu, které obdržely označení „+“. Jako pokračovatel původního modelu Crafty poskytuje Crafty+ několik příjemných vylepšení svého předchůdce.

Crafty+ se mimořádně snadno ovládá, což ještě umocňuje geniální mobilní aplikace. Ta dokonce nabízí možnost „najít můj Crafty“, která, jak věříme, může přijít některým uživatelům skutečně vhod.

Díky rychlému zahřívání a velmi malému odporu při potahování je Crafty+ velmi výkonný přenosný vaporizér. Společnost Storz & Bickel při výrobě svých zařízení používá pouze ty nejlepší materiály a Crafty+ je napájen baterií s delší výdrží. Pokud hledáte silný účinek bylin, vřele doporučujeme Crafty+.

7. Arizer ArGo

ArGo je zkratka pro Arizer Go. Je to první skutečně přenosný vaporizér společnosti Arizer, protože náustek se zasouvá zpět do přístroje. Všechny „přenosné“ vaporizéry Arizer mají skleněné části, což znamená, že je nemůžete jen tak hodit do kapsy nebo tašky. To všem není případ modelu ArGo.

Je velký asi jako balíček karet a perfektně padne do ruky. Přestože je malý, Arizer na kvalitě provedení rozhodně nešetřil. Vaporizér působí robustně a není z levného plastu, jako je tomu u jiných kousků.

Jeho produkce par je srovnatelná s dalšími malými vaporizéry (Pax, Starry). Využili svou technologii kondukčního/konvekčního ohřevu z modelů Solo 2 a Air 2 a vložili ji do menšího balení. Má poměrně rychlou dobu zahřívání, která vám umožní vapovat za necelou minutu.

Vaporizér má plnohodnotný OLED displej, takže výdrž baterie a teplotu vidíte přímo na ArGo.

Nejlepší součástí ArGo je vyměnitelná baterie. Můžete si dokoupit další a na cestách ji hodit do kapsy. Vyměnitelné baterie také prodlužují životnost vaporizéru, protože ho nemusíte zlikvidovat, když baterie časem zeslábnou. To je velký bonus!

8. Firefly 2+

Dalším ikonickým vaporizérem, který se dočkal označení „+“, je Firefly 2.

je (velmi podobně jako jeho předchůdce) ideálním vaporizérem pro ty, kterým jde především o chuť. Uvolněná pára a terpenový profil jsou naprosto špičkové kvality, kterým může konkurovat snad jen dříve popsaný VapCap 2020 M.

Firefly 2+ je připraven k použití již za 3 až 5 sekund. Když zrovna neinhalujete, komora se poměrně rychle ochlazuje, takže nedochází k plýtvání materiálem. Pokud je vaším cílem ekonomická vaporizace, je toto zařízení ideální právě pro vás.

Kromě úžasné chuti a ekonomického vapování se Firefly 2+ snadno ovládá a udržuje. Čištění zařízení nemůže být jednodušší a díky vynikající mobilní aplikaci Firefly máte úpravu nastavení zcela pod kontrolou.

9. G Pen Elite

Novinkou na letošním seznamu je přenosný vaporizér od společnosti Grenco Science: G Pen Elite. Tento konvekční vaporizér s elegantním, ergonomickým designem a velkou, plně keramickou komorou poskytuje hladkou a aromatickou páru.

Funkce regulace teploty umožňuje zvolit libovolnou teplotu v rozmezí 93 °C – 220 °C, což vám dává naprostou svobodu experimentovat a najít optimální teplotu pro vapování. Tato možnost svobodného výběru je přehledně zobrazena na plnohodnotném LED displeji.

Velká komora na bylinky, do které se vejde přibližně 0,75 gramu suchého materiálu, je po celé ploše keramická a umožní vám vychutnat si mimořádně dlouhé vapovací seance.

10. Arizer Solo II

Kromě bezprecedentní kvality páry a dlouhé výdrže baterie se Arizer Solo II honosí také pevností a robustností. To jsou skvělé vlastnosti tohoto přenosného kondukčního vaporizéru. Je vhodný pro ty, kteří mají rádi aktivní životní styl v přírodě.

Dlouhý skleněný náustek nejenže chladí páru a umožňuje hladká potažení, ale také nabízí plnou chuť terpenových profilů vaší oblíbené suché byliny.

Teplota je plně nastavitelná a OLED displej vám umožní snadno nastavit preferovanou hodnotu.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Nejnovější z ekonomiky

Nejnovější galerie

Top Authors

Ze světa