Royalqueenseeds.cz: 10 Nejlepších Amsterdamských Coffeeshopů Roku 2023

Royalqueenseeds.cz: 10 Nejlepších Amsterdamských Coffeeshopů Roku 2023

Plánujete navštívit v roce 2023 Amsterdam? Tak si přečtěte náš seznam 10 nejlepších amsterdamských coffeeshopů a vyhněte se brouzdání na fórech a čtení recenzí.

Amsterdam je mezinárodní konopná Mekka. Toto nizozemské město je známé pro své coffeeshopy, red-light district, jedinečné bary a bizarní muzea. Díky uvolněným zákonům ve městě si také můžete jako turista bez obav zahulit.

Abychom vám co nejvíce ulehčili návštěvu Amsterdamu, tak jsme si pro vás připravili seznam těch 10 nejlepších coffeeshopů roku 2023. Naleznete zde místa, která jsou plná lidí a aktivit a stejně tak i klidná místečka. Každý zmíněný podnik má svůj jedinečný vibe a určitě si v našem článku vybere každý.

Contents:

 1.  Boerejongens
 2.  Dampkring (coffeeshop amsterdam)
 3.  Paradox coffeeshop
 4.  Coffeeshop de kade
 5.  Coffeeshop bluebird
 6.  1e hulp
 7.  Tweede kamer
 8.  La tertulia
 9.  Kadinsky
 10.  420 cafe
 11.  Který coffeeshop je váš oblíbený?

1. BOEREJONGENS

Boerejongens se představují jako nejlepší coffeeshop v Amsterdamu a dost možná mají pravdu. Mají několik podniků po celém městě, včetně Boerejongens West, Center, BIJ a Coffeeshop Sloterdijk. Kdokoli, kdo navštíví tento řetězec coffeeshopů, tak hlásí stejnou věc: opravdová kvalita. Každý podnik je čistý a vybavený stylovým dřevěným interiérem a retro osvětlením.

Jejich zaměstnanci jsou proškolení, znalí a přívětiví. A co víc, jejich krásné uniformy přidávají na sofistikovanosti tohoto místa. Pohodlnost a prostředí mohou zaručit skvělé zážitky, či je naopak pěkně zkazit a v Boerejongens se snaží zaručit, aby vaše zážitky byly vždy příjemné. Jejich řetězec vyhrál řadu ocenění, včetně Captain Hooter Best Coffeeshop Award a Zamnesia Best Coffeeshop Award.

Boerejongens mají vysoce kvalitní menu a všechny své odrůdy dostávají od legendárních šlechtitelů z Amsterdam Genetics. Můžete si vybrat z indikových odrůd, jako je například Tangerine G13 či Green Magic G13 či ze sativ, mezi které patří Blueberry Haze či Amnesia Haze.

Boerejongens

2. DAMPKRING (COFFEESHOP AMSTERDAM)

Dampkring je dalším high-end coffeeshopem. Je 18 minut pěšky od Centraal Station a tudíž si můžete po cestě prohlédnout i část města. Dampkring se liší od řady coffeeshopů, které uvidíte v ulicích Amsterdamu. Mnoho z těchto podniků je temných, plných lidí a některé jsou dokonce i nepříjemné. Dampkring se snaží zbavit se tohoto stereotypu. Tento coffeeshop je prostorný, čistý a světlý. Interiér je inspirován arabskými, bohémskými a buddhistickými zdroji a snaží se tak vytvořit klidný a relaxační pocit. Navíc jsou místní zaměstnanci velice přátelští a nápomocní.

I zkušení huliči budou ohromeni místní nabídkou. V menu naleznete dlouhý seznam odrůd, například Cheese, Sour OG, AK-46, Bubba Kush či Gorilla Glue #4. V menu naleznete i popis chuti, vůně a účinků každé odrůdy, takže víte, co přesně kupujete.

Dampkring

3. Paradox Coffeeshop

Pokud chcete vstřebat zážitky z amstedamských kanálů a vychutnat si u toho vysoce kvalitní konopí, pak je coffeeshop Paradox přesně pro vás. Pravdou je, že jen málo coffeeshopů dokáže správně zachytit vychillený vibe nizozemského života a věříme, že spousta lidí si rádo odpočine od neonových světel a turistických podniků.

Pokud vás nepřesvědčí vibe tohoto podniku, pak vás jistě přesvědčí jejich gramové space cakes. Nejenže jsou velice chutné, ale jejich požití je velmi intenzivní, takže buďte připraveni na pořádnou jízdu! Kromě edibles zde naleznete i hašiš, ubalené jointy a několik pečlivě vyšlechtěných odrůd, jako je Tangerine a CNA Kush.

Paradox

4. Coffeeshop De Kade

Coffeeshop De Kade, který byl založen před více než třiceti lety, je OG holandské konopné scény. Jakmile vkročíte dovnitř, zkušenosti, třída a sofistikovanost nashromážděné během let budou zřejmé. Celé místo vyzařuje kvalitu, od elegantní výzdoby až po pečlivě sestavené menu.

Když už mluvíme o menu, De Kade má vynikající výběr s desítkami sativa a indika odrůd, hašišem a edibles. Pro mlsouny nesmí chybět red velvet cupcake, ale milovníci slaného si mohou pochutnat na De Kade rolce s klobásou. Pokud dáváte přednost zachování tradic, pak jsou klasické květinové odrůdy jako Amnesia Haze, OG Kush a Zkittlez nutností.

De Kade

5. Coffeeshop Bluebird

Bluebird Coffeeshop, který se nachází v srdci Amsterdamu, je těžké minout. Ve skutečnosti je v Bluebird zřídkakdy klid, což je známkou jak jeho centrální polohy, tak i popularity, kterou si v průběhu let získal. Tato popularita je však plně oprávněná, zvláště když se ponoříte do jejich rozsáhlé nabídky.

V nabídce zde naleznete indiky jako je Super Skunk, Purple Punch a také klasiky jako Amnesia Haze nebo Hindu Kush. Mezi populární sativy patří odrůdy Georgie Pie a Blue Haze. I když možná nemají nejrozmanitější výběr edibles, i tak v jejich nabídce naleznete space cakes a space muffins. Konečně to, co jim chybí ve sladkých dobrotách, vynahrazují výběrem marockého hašiše.

Bluebird

6. 1E HULP

1e Hulp přináší flákání na jinou úroveň. Interiér je inspirovaný východní Asií a je plný červené barvy a dřevěné dekorace. Sezení a stoly jsou blízko země a tlumená světla dodávají ideální osvětlení. Celkově je tento coffeeshop krásným místem, kde si vychutnáte skvělého jointa. Při vaší návštěvě Amsterdamu byste toto místo neměli minout.

Zkušení huliči, kteří se snaží překonat svou toleranci, nebudou mít problém. V nabídce naleznete velice silné měsíční kameny (moonrocks) a horkou čokoládu se 70mg THC. Pokud máte náladu na cerebrální zážitky, tak vyzkoušejte jejich odrůdy WIFI OG či Lindsay OG. Pokud si chcete spíše odpočinout, tak vyzkoušejte Pink Sunset či White Widow.

1e Hulp

7. TWEEDE KAMER

Tweede Kamer je vyhlášený coffeeshop, který se objevil i v letošních Zamnesia Coffeeshop Awards. Nachází se v centru Amsterdamu a své služby nabízí místním i turistům již od roku 1985. Tento podnik byl prvním podnikem ve městě, který začal vážit a balit své produkty a díky tomu si mohli zákazníci prohlédnout jejich produkty zblízka. Zkrátka se tu tvořila historie.

Tweede Kamer se může pochlubit pohodlným a klasickým interiérem. Dřevem lemované stoly a bar společně s retro světly mu dodávají charakter. Menu je obsáhlé a určitě v něm naleznete to, co vám bude chutnat. Můžete si vybrat ze sativ, jako je Blackberry Glue Haze či Amnesia a nebo z indik, jako je Girl Scout Choco nebo Choco Skunk.

Tweede Kamer

8. La Tertulia

La Tertulia zvyšuje laťku stylu a elegance a nabízí mnohem uvolněnější zážitek než mnoho coffeeshopů v centru. Tento podnik byl otevřen v roce 1983 a když se podíváte na jeho nabídku, tak je zřejmé, že o konopí něco vědí. Od skvělého výběru palic až po hash, bubble hash a edbiles, z jejich nabídky si určitě vybere každý!

Jednou z největších atrakcí La Tertulia je jeho poloha (312 Prinsengracht v Amsterdam Jordaan), takže vřele doporučujeme, abyste si udělali čas na posezení a nasání atmosféry. Ve skutečnosti se La Tertulia pyšní křišťálovou zahradou s výhledem na kanál. Co může být lepšího než sledovat svět kolem a kouřit čerstvě namotanou odrůdu Kali Mist nebo Pineapple Kush?

La Tertulia

9. KADINSKY

Coffeeshop Kadinsky vám poskytne místo, kde se můžete hezky zrelaxovat. Je to skvělý podnik, pokud si potřebujete odpočinout od shonu a hluku města. I když se jedná o místní atrakci, uvnitř naleznete temně zelené doplňky a tlumené světlo, díky čemuž se budete moci hezky uvolnit a zapomenout na stres. Bar je středobodem místnosti a velká okna jsou ideální ke sledování lidí na ulici.

Toto místo rozhodně stojí za návštěvu a když už zde budete, tak vyzkoušejte trochu Temple Ball Hashe, Mango Haze či AK-47.

Kadinsky

10. 420 CAFE

420 Cafe je jeden z nejlépe umístěných coffeeshopů v Amsterdamu. Je pouze kousek od Centraal Station a je první zastávkou pro mnoho huličů. Přátelská obsluha vás hezky přivítá a dřevěný interiér vám dá pocit toho, že se nacházíte někde v „hospodě“. Jedná se o skvělé místo, kde se můžete krásně vypéct a hodit se do klidu. Obvykle zde hraje nějaká rocková muzika a také zde pouštějí mnoho přírodovědných dokumentů.

Menu vás jistě nezklame. Vyzkoušejte White Widow, 420 Haze či Blueberry. 420 Cafe také nabízí hašiš a již předbalené jointy.

420 Cafe

Který Coffeeshop Je Váš Oblíbený?

Víte, co je na coffeshopech v Nizozemsku nejlepší? Že jich je strašně moc! Výše zmíněné podniky jsou dle nás naprostá špička, nicméně konopný svět je nesmírně rozmanitý a stejně tak i huliči.

Součástí jedinečného zážitku při návštěvě Amsterdamu je objevování coffeeshopů, které jsou rozsety po celém světě. Ať už hledáte jednogramové edibles, super jemný bubble hash či ovocné sativy, vřele vám doporučujeme navštívit v Amsterdamu co nejvíce coffeeshopů a naplno si užít svou lásku ke konopí.

Autor: Luke Sholl

Dr. GrowMan
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Nejnovější z ekonomiky

Nejnovější galerie

Top Authors

Ze světa