Amazon v USA podporuje federální legalizaci konopí

Amazon v USA podporuje federální legalizaci konopí

Amazon tento týden uvedl, že podporuje návrh republikánské kongresmanky na ukončení prohibice marihuany na federální úrovni, což je nejnovější směr lagalizace konopí.  V tweetu zveřejněném v úterý Amazon uvedl, že „s potěšením podporuje“ návrh zákona, který představila Rep. Nancy Mace (R-SC). „Stejně jako mnoho lidí v této zemi věříme, že je čas reformovat národní politiku týkající se

Amazon tento týden uvedl, že podporuje návrh republikánské kongresmanky na ukončení prohibice marihuany na federální úrovni, což je nejnovější směr lagalizace konopí. 

V tweetu zveřejněném v úterý Amazon uvedl, že „s potěšením podporuje“ návrh zákona, který představila Rep. Nancy Mace (R-SC).

„Stejně jako mnoho lidí v této zemi věříme, že je čas reformovat národní politiku týkající se konopí a Amazon se zavázal v tomto úsilí pomáhat.“ uvedla společnost . 

Návrh zákona by odstranil konopí ze seznamu zákona o kontrolovaných látkách, což je zákon, který udržuje trávu nezákonnou na federální úrovni a přiměl některé státy, aby se zdráhaly uplatňovat své vlastní zákony o konopí. 

Pro Amazon, druhého největšího zaměstnavatele v Americe, je tato podpora dalším znakem postoje společnosti vůči konopí.

Loni v červnu Amazon uvedl , že „již nebude zařazovat marihuanu do našeho komplexního programu kontroly drog pro jakékoli pozice, které nejsou regulovány ministerstvem dopravy, a místo toho s ní bude zacházet stejně jako s užíváním alkoholu“. V září šla společnost ještě dále a uvedla, že obnovuje „způsobilost k zaměstnání pro bývalé zaměstnance a uchazeče, kteří byli dříve propuštěni nebo zaměstnáni během náhodných nebo předzaměstnaneckých kontrol na marihuanu“.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Nejnovější z ekonomiky

Nejnovější galerie

Top Authors

Ze světa