Hitechglitz.com: Mike Tyson uvedl na trh konopné želé bonbóny ve tvaru ukousnutého ucha

Hitechglitz.com: Mike Tyson uvedl na trh konopné želé bonbóny ve tvaru ukousnutého ucha

Je to téměř 25 let, co boxer Mike Tyson ukousl kus ucha Evanderu Holyfieldovi, když bojoval o mistrovství světa WBA v těžké váze v roce 1997. Ale tento nezapomenutelný – a hrubý – okamžik žije dál. Tysonova konopná společnost Tyson 2.0 nyní prodává konopné želé ve tvaru ukousnutého ucha. “Svaté uši! Konečně jsou tady! Pořiďte

Je to téměř 25 let, co boxer Mike Tyson ukousl kus ucha Evanderu Holyfieldovi, když bojoval o mistrovství světa WBA v těžké váze v roce 1997. Ale tento nezapomenutelný – a hrubý – okamžik žije dál. Tysonova konopná společnost Tyson 2.0 nyní prodává konopné želé ve tvaru ukousnutého ucha.

“Svaté uši! Konečně jsou tady! Pořiďte si Mike Bitese hned,” uvedla společnost v tweetu.

Dle stránek společnosti jsou Tysonovi produkty jsou k prodeji u vybraných distributorů marihuany v Kalifornii, Coloradu a Nevadě.

Někteří fanoušci se na sociálních sítích zajímali, zda Holyfield – který se nakonec v ikonickém boji musel nedobrovolně vzdát kousku ucha – dostal nějaké peníze z prodeje. World Boxing News uvádí, že o tom oba boxeři hovořili ve videu z roku 2019.

“V mém životě hrálo konopí vždy důležitou roli,” říká Tyson na webu společnosti. “Konopí mě změnilo k dobrému jak psychicky, tak fyzicky a chci se o tento dar podělit s ostatními, kteří také hledají úlevu.”

1 comment
Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

1 Comment

Nejnovější z ekonomiky

Nejnovější galerie

Top Authors

Ze světa