Ruik.cz: Tyson veřejně přiznává svou lásku k marihuaně

Ruik.cz: Tyson veřejně přiznává svou lásku k marihuaně

Bývalý šampion těžké váhy v boxu Mike Tyson již dlouhou dobu neboxuje. Naposledy tomu bylo v listopadu roku 2020 v exhibičním utkání dvou veteránů s Roy Jonesem Jr. Nyní působí aktivně zejména v médiích či na sociálních sítích, kde pořádá podcasty s bývalými či současnými sportovci ze světa bojových umění.

Ve výše uvedených podcastech si často zpříjemňuje chvíle kouřením konopí, což byla v aktivní kariéře činnost samozřejmě omezená. Tedy ne tak docela, Tyson totiž přiznal, že minimálně jeden zápas bojoval pod vlivem tenkrát zakázané látky.

V rozhovoru zavzpomínal na dominantní vítězství nad Polákem Golotou

V roce 2020 byl soupeřem Tysona Polák Andrew Golota, který stejně jako Tyson nevstupoval do souboje s čistým štítem. Tyson totiž ukousl v odvetném zápase s Evanderem Holyfieldem soupeři ucho a v dalších zápasech byl kritizován za to, že rozdal údery i po závěrečném gongu kola. Golota byl zase v předchozích duelech diskvalifikován za údery pod pás.

Duel v zaplněném The Palace v Michiganu byl plný očekávání fanoušků boxu tak, jako tomu u Tysona bylo vždy. „Železný Mike“ ale zničil Golotu takovým způsobem, že Polák odmítl nastoupit do třetího kola.

Tyson po dominantním prvním kole rozdal několik svých pověstných úderů, které otřásly odvahou i orgány polského zápasníka. Ten šel k zemi již během prvního kola, nicméně nápor svého zuřivého soupeře ještě ustál. V druhém kole se díky výškové převaze snažil agresivního Tysona svazovat, ale celkem jednoznačně si Tyson připsal i tohle kolo.

V devastujícím vítězství nad Golotou byl Tyson pod vlivem marihuany

V pauze pak Golota odmítl nastoupit do třetího kola, což se jeho trenérům nelíbilo a povzbuzovali svého svěřence, aby šel dále bojovat.

Otřesený Golota si ale stál za svým názorem a zápas tak byl ukončen. Po zápase se zjistilo, že Tysonovy rány nadělaly na svém soupeři velké škody. Ten totiž Polákovi způsobil zlomeninu lícní kosti, otřes mozku a zranění krku.

Dominantní vítězství bylo později zrušeno, protože Tyson odmítl pozápasové vyšetření na zakázané látky. Tyson později přiznal, že před zápasem kouřil konopí. „Když jsem bojoval s Golotou, bylo to jedinkrát, kdy jsem kouřil trávu a bojoval,“ řekl dle Sport Bible.

Přestože konopí je vnímáno spíše díky svým účinkům, které tlumí pozornost uživatelů. Na Tysona a především jeho soupeře to mělo ale poněkud opačný efekt. „Neovlivnilo mě to, ovlivnilo to Golotu,“ vtipkoval bývalý šampion. „Za ty věci mi dali pokutu pár set dolarů,“ potvrdil trest za užívání zakázaných látek.

55letý Tyson nyní naprosto otevřeně mluví o tom, že konopí je láska jeho života a před několika lety prozradil, že má konopný ranč. Měsíčně vykouří údajně konopí v hodnotě v přepočtu okolo 900 tisíc Kč.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Nejnovější z ekonomiky

Nejnovější galerie

Top Authors

Ze světa