Mjbizdaily.com: Miami po letech zdržování schválilo výdej léčebného konopí

Mjbizdaily.com: Miami po letech zdržování schválilo výdej léčebného konopí

Floridská turistická mekka Miami konečně povoluje svou první lékárnu léčebného konopí. Podle Miami Herald městská komise ve čtvrtek hlasovala 3:2 o umožnění otevření lékárny pro lékařské konopí MRC44, což připravilo cestu i pro další konopné podniky. I přesto že Florida v roce 2016 legalizovala lékařské konopí, vedení města léta tvrdilo, že jsou konopné lékárny nezákonné, uvedl Herald.

Floridská turistická mekka Miami konečně povoluje svou první lékárnu léčebného konopí. Podle Miami Herald městská komise ve čtvrtek hlasovala 3:2 o umožnění otevření lékárny pro lékařské konopí MRC44, což připravilo cestu i pro další konopné podniky.

I přesto že Florida v roce 2016 legalizovala lékařské konopí, vedení města léta tvrdilo, že jsou konopné lékárny nezákonné, uvedl Herald.

Vzhledem k tomu, že město jen ve čtvrtém čtvrtletí roku 2021 přivítalo 30,8 milionu turistů, by umožnění podnikání s konopnými lékárnami mohl být v Miami velký přínos.

V rámci přípravy na další konopné společnosti, které nyní žádají o živnostenské oprávnění, se očekává, že město přezkoumá svůj územní řád a projedná, kde si mohou podniky MMJ zřídit prodejnu.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Nejnovější z ekonomiky

Nejnovější galerie

Top Authors

Ze světa